Nowiutkie pożyczki bez baz danych gorlice

Nowiuteńkie pożyczki bez baz danych dla kobiet

Brand marketing- pożyczki dedykowane
 
Są firmy, które dedykują swoje usługi dla wyznaczonej grupy docelowej. Czynią tak również firmy udzielające szybkich pożyczek. Dla poniektórych firm pożyczkowych tendencja kobiet do polowania na okazje jest  źródłem budowania pozycji na rynku. Marketingowcy inspirują się w tym miejscu regułami psychologii. Kobiety uważane są za bardziej emocjonalne i podejmujące decyzje pod wpływem impulsu, również decyzje finansowe. Swoją drogą, podług tej samej dziedziny nauki, mężczyźni to łowcy, a kobiety kolekcjonerzy. Nakierowując się tą logiką, firmy pożyczkowe kierują swoją ofertę do kobiet, którym nie starcza pieniędzy do następnej wypłaty, a koniecznie muszą kupić sobie następną parę gustownych butów, ażeby polepszyć sobie humor. Oczywiście to spore przerysowanie, ale na tej bazie wspiera się marketing dedykowanych dla kobiet „chwilówek„. 
Nowe pożyczki bez baz danych– „Pani Pożyczka” i „Kobieta z klasą”
    
Nowiusieńkie pożyczki bez baz danych to możliwość dla zabieganych, którzy chcą szybkiego zastrzyku gotówki bez daremnych formalności. Przedkładają pożyczki w 15 minut, bez opuszczania domku. „Pani Pożyczka” oferuje pożyczki od 100 do 10000 zł, na okres spłaty od 5 do 360 dni. Żeby pozyskać szybką pożyczkę starczy tylko wysłać formularz aplikacyjny. Wymagana jest dodatkowo autoryzacja, przeważnie w postaci przelewu małej kwoty na konto firmy. Po weryfikacji oczekujemy już tylko i wyłącznie na szybki przelew gotówki. Pieniądze na naszym koncie pojawią się, ze ogromnym prawdopodobieństwem, jeszcze tego samego dnia. 
Inną pożyczką dedykowaną jest „Kobieta z klasą”. Istotnie tak jak w przypadku innych pożyczek mężczyźni nie są tutaj dyskryminowani. Chodzi tylko o wynalezienie grupy docelowej wśród wielu firm pożyczkowych. „Kobieta z klasą” oferuje nowiusieńkie pożyczki bez baz danych.  Starczy na przysłowiowe waciki, a nawet nowiutką torebkę, dlatego że suma pożyczki wynosi od 200 do 1500 zł. Pierwsza pożyczka, do 500 zł, jak w wypadku wielu internetowych firm pożyczkowych, jest oprocentowana na 0%. Klientki „Kobiety z klasą” chwalą firmę za szybkość decyzji, dzięki czemu swoje pilne potrzeby zdołają urzeczywistnić jeszcze tego samego dnia, jeżeli wezmą pożyczkę w godzinach pracy banku.


Możliwość komentowania jest wyłączona.