Nowiusieńkie pożyczki bez baz danych żukowo

Nowiuteńkie pożyczki bez baz danych dla pań

Brand marketing- pożyczki dedykowane
 
Są firmy, które poświęcają swoje usługi dla scharakteryzowanej grupy docelowej. Czynią tak także firmy udzielające szybkich pożyczek. Dla niektórych firm pożyczkowych skłonność kobiet do polowania na okazje jest  źródłem budowania pozycji na rynku. Marketingowcy rządzą się w tym miejscu maksymami psychologii. Panie uważane są za bardziej emocjonalne i podejmujące decyzje pod wpływem impulsu, również decyzje finansowe. Poza tym, według tej samej dziedziny nauki, mężczyźni to łowcy, a kobiety kolekcjonerzy. Nakierowując się tą logiką, firmy pożyczkowe kierują swoją ofertę do pań, którym nie starcza pieniędzy do następnej wypłaty, a koniecznie muszą kupić sobie następną parę markowych butów, aby poprawić sobie nastrój. Naturalnie to spore przerysowanie, ale na tej bazie podtrzymuje się marketing poświęcanych dla pań „chwilówek„. 
Nowiusieńkie pożyczki bez baz danych– „Pani Pożyczka” a w dodatku „Kobieta z klasą”
    
Nowe pożyczki bez baz danych to alternatywa dla zabieganych, którzy wymagają prędkiego zastrzyku gotówki bez czczych formalności. Oferują pożyczki w 15 minut, bez wychodzenia z budynku. „Pani Pożyczka” oferuje pożyczki od 100 do 10000 zł, na okres spłaty od 5 do 360 dni. By zdobyć szybką pożyczkę starczy tylko wysłać formularz aplikacyjny. Postulowana jest także autoryzacja, z reguły w formie przelewu maleńkiej sumy na konto firmy. Po weryfikacji czekamy już jedynie na szybki przelew gotówki. Finanse na naszym koncie pojawią się, ze dużym prawdopodobieństwem, jeszcze tego samego dnia. 
Inną pożyczką dedykowaną jest „Kobieta z klasą”. Naturalnie tak jak w przypadku innych pożyczek faceci nie są w tym miejscu dyskryminowani. Rozchodzi się wyłącznie o znalezienie grupy docelowej wśród wielu firm pożyczkowych. „Kobieta z klasą” oferuje nowiusieńkie pożyczki bez baz danych.  Wystarczy na przysłowiowe waciki, a nawet nowiutką torebkę, gdyż suma pożyczki wynosi od 200 do 1500 zł. Pierwsza pożyczka, do 500 zł, jak w wypadku wielu internetowych firm pożyczkowych, jest oprocentowana na 0%. Klientki „Kobiety z klasą” chwalą firmę za prędkość decyzji, dzięki czemu swoje pilne potrzeby mogą wypełnić jeszcze tego samego dnia, jeśli wezmą pożyczkę w godzinach pracy banku.


Możliwość komentowania jest wyłączona.